Dijital Danışmanlık

Profesyonel Dijital Danışmanlık Hizmetleri

Kurumların ve kişilerin ihtiyaçlarına yönelik, yeni dijital trendlere ve sistemlere uygun olarak E-Ticaret Danışmanlığı, Ebay Danışmanlığı, Amazon Danışmanlığı, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Danışmanlığı, Yazılım Danışmanlığı, Siber Güvenlik Danışmanlığı alanlarında profesyonel ekibimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize çözümler sunmaktayız. Hill Points Ticari Firmalara, Şahıslara, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına ihtiyaç duydukları profesyonel web tasarım, mobil uygulama, siber güvenlik ve sızma testleri, dijital reklamcılık vb. dijital hizmetler vermektedir.

Siber Güvenlik Danışmanlığı

Günümüzde işletmelerin büyük bir kısmı dijital dünyada faaliyet gösteriyor. İş süreçlerinden müşteri verilerine kadar birçok önemli bilgi ve varlık dijital platformlarda saklanıyor. Ancak, bu dijital dünyada büyüyen fırsatlarla birlikte artan siber tehditler de yer alıyor. Tam bu noktada Hillpoints olarak, sertifikalı alanında uzman ekibimiz ile birlikte  bu süreçlerde penetrasyon testleri yaparak, işletmenizin veya kurumunuzun güvenliğini sağlamak için var gücümüz ile çalışıyoruz.

Amazon - Ebay - E Ticaret Danışmanlığı

E-ticaret, günümüz iş dünyasının hızla büyüyen ve değişen bir parçası haline gelmiştir. Amazon ve eBay gibi büyük e-ticaret platformları, milyonlarca müşteriye erişim sağlayarak işletmeler için büyük fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlar her ne kadar güzel olsa da rekabeti'de artırmaktadır. Hillpoints olarak, dijital dünyada e-ticaret sistemi kurulumu, amazonda nasıl satış yapılır?, ebay'da nasıl satış yapılır?, e-ticarete başlamak istiyorum gibi aklınıza tüm gelen soruları cevaplıyor ve bu doğrultuda olan istekleriniz için sizlere profesyonel çözümler üretiyoruz.